Obavijest o autorskim i srodnim pravima

Svi sadržaji objavljeni na mrežnim stranicama Poliklinike VURA, uključujući tekstualne, likovne i ostale materijale, zaštićeni su zakonskim propisima o autorskim i srodnim pravima. Ponovna uporaba tekstualnih sadržaja objavljenih na mrežnim stranicama Poliklinike VURA ograničena je isključivo za nekomercijalne svrhe uz nužno poštivanje autorskih prava i srodnih propisa (posebice navođenja izvora i imena autora), a korištenje fotografija i video zapisa nije dozvoljeno bez prethodnog odobrenja Poliklinike VURA.

Sadržaji na mrežnim stranicama Poliklinike VURA koji su preneseni iz drugih izvora podliježu pravilima ponovne uporabe koja su objavljena na stranicama s kojih su sadržaji preneseni.

U slučaju prekršenog autorskog ili srodnog prava, kada Poliklinika VURA ocijeni to potrebnim, poduzet će potrebne mjere protiv prekršitelja i bez prethodnog upozorenja.

Detalje o zaštiti autorstva i srodnih prava možete pročitati u Zakonu o autorskom pravu i srodnim pravima Republike Hrvatske.

U Zagrebu, svibnja 2018. godine.

Poliklinika VURA